Клесівська громада
Сарненський район, Рівненська область

Зворотний зв'язок

Шановні відвідувачі сторінки!

З метою реалізації конституційних прав на звернення громадян, у відділі освіти, культури, молоді та спорту Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області започатковано додаткову систему звернень "Зворотний зв'язок". За електронною адресою klesiv_osvita@ukr.net Ви можете звернутись безпосередньо до начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області Чорної Наталії Володимирівни з питань, віднесених до її компетенції.

Ваше звернення буде офіційно зареєстровано, а Вам надано офіційну відповідь у відповідності до Закону України "Про звернення громадян".

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 вищезазначеного Закону.

Зразок звернення

Закон України "Про звернення громадян"

Указ Президента України "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування"