Зустріч представників молодіжної організації «Апріорі»

Активна молодь формує громадянське суспільство

14 лютого пройшла зустріч представників молодіжної організації «Апріорі» з активними та ініціативними учнями Клесівської ОТГ, стосовно питання щодо  створення дитячої дорадчої ради.

Насамперед Заєць Юлія та Царук Наталія розповіли учням про дитячу дорадчу раду та напрямки її роботи. Юрист відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталя Мартинюк Клесівської ОТГ ознайомила з правовими нормами створення ради. Після чого дітей було розділено на 7 секторів, відповідно до їх вподобань та інтересів. З метою визначення лідерів, кожній групі було запропоновано створити прототип робота «Софії»,  який би вирішив існуючі проблеми у нашій громаді. Творчий процес захопив усіх дітей, вони активно обговорювали власні ідеї та натхненно працювали над проектом. В результаті,  кожна група презентувала свого робота та проект. Всі були приємно здивовані результатами роботи кожного дитячого сектора.

І організатори, і учні отримали масу задоволення і приємних вражень від зустрічі.