Список громадян на отримання земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області станом на 01.01.2020 року.

Список громадян на отримання земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Клесівської селищної ради  Сарненського району Рівненської області  станом на 01.01.2020 року.

10:45:57 22.09.2020

Список громадян на отримання земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області станом на 01.01.2019 року.

Список громадян на отримання земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  на території Клесівської селищної ради  Сарненського району Рівненської області  станом на 01.01.2019 року.

10:44:08 22.09.2020

Список громадян на отримання земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області станом на 01.01.2018 року.

Список громадян на отримання земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Клесівської селищної ради  Сарненського району Рівненської області  станом на 01.01.2018 року.

10:43:17 22.09.2020

Список громадян на отримання земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Клесівської селищної ради станом на 01.01.2017 року.

Список громадян на отримання земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Клесівської селищної ради  станом на 01.01.2017 року.

10:42:29 22.09.2020