A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Клесівська територіальна громада
Рівненська область, Сарненський район

Список депутатів Клесівської селищної ради другого скликання по округах

СПИСОК

ДЕПУТАТІВ КЛЕСІВСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ РАДИ  САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ДРУГОГО  СКЛИКАННЯ

Номер

 виборчого округу

Прізвище, імя та

по -батькові депутата

Опис меж багатомандатного виборчого округу

1

 

Воронцова Людмила Василівна

 

Веремей  Ігор Павлович

 

Черота Руслан Іванович

смт.Клесів – вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Жовтнева, вул.Зелена, вул.Квітнева, вул.Корольова, вул.Коцюбинського, вул.Лісна, вул.М.Демидової, вул.Меліораторів, вул.Молодіжна, вул.О.Довженка, вул.Південна, вул.Польна, вул.Садова, вул.Титова, вул.Християнська, вул.Чайковського, пров.Південний, пров.Полісський

2

 

Федотов  Валерій  Володимирович

 

Покита Василь Васильович

 

Романюк Людмила Миколаївна

 

смт.Клесів – вул.Весела, вул.Вишнева, вул.Залізнична, вул.Київська, вул.Мінська, вул.Промислова, вул.Пушкіна, вул.Свободи, вул.Тиха, вул.Торгова, вул.Шевченка, вул Північна, вул.Шкільна, пров.Київський, пров.Шкільний

3

 

Тарасюк Андрій Степанович

 

Івануха Тетяна Павлівна

 

Мінчук Сергій  Леонтійович

 

смт.Клесів – вул.Демократична, вул.Калинова, вул.Кузнецова, вул.Л.Українки, вул.Мічуріна, вул.Центральна: 3-84, 85Б-88, 90, 92-96, 98, 100-112, 114-116-118Г, вул.Чехова, вул.1 Травня

4

 

Сергейчук Сергій Володимирович

 

Білоцерковцев Ярослав Анатолійович

 

Тимошицький  Анатолій Петрович

 

Онопрейчук  Василь Андрійович

с.Клесіввул.Центральна: 85А, 89, 91-91Г, 97-97А, 99А, 113, 115, 120А-150.

с.Клесів – вул.Вільна, вул.Соніна, вул.Партизанська, вул.Б.Хмельницького, вул.Незалежності, вул.Івана Франка, вул.Соснова, вул.Кузнецова, вул.Грушевського, вул.Я.Мудрого, вул.Котляревського, вул.Гранітна, вул.Бурштинова, вул.С.Баранова-Орла, вул.О.Ворона, вул.Журавлинова, вул.Соборності

5

 

Понедільник Алла Миколаївна

 

Приндюк Василь Петрович

 

с.Пугач–вул.Вербова,вул.Лермонтова, вул.Гагаріна,вул.Заводська.

с.Клесів –вул.Миру.

6

 

Галушко Володимир Васильович

 

Мартинюк Олексій Петрович

 

Степанець Руслана Георгіївна

 

с.Карпилівка – вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Жовтнева, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Незалежності, вул.Свободи, вул.Хутірська, пров.Веселий, пров.Руднянський, пров.Сосновий, пров.Травневий

7

 

Мартинюк Світлана Дмитрівна

 

Михайлицький Володимир Олександрович

с.Карпилівка – вул.Вереснева, вул.Гайова, вул.Зелена, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Піщана, вул.Польова, вул.Садова, вул.Шкільна, вул.Яблунева, вул.40-річчя Перемоги, пров.Зелений, пров.Піщаний, пров.Тихий

8

 

Мартинюк Петро Антонович

 

Мельник Михайло Іванович

c.Карасин –вул.Миру, вул.Ярослава Куришко, вул.Колгоспна, вул.Центральна, вул.Степова.

с.Рудня-Карпилівська – вул.Кузнецова, вул.Поліська, вул.Соснова, вул.Шкільна, вул.Нова.

селище Страшеве.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень