Семінар-навчання «Організація дозвіллєвої діяльності для дітей в закладах культури»

Організація дозвіллєвої діяльності має надзвичайний вплив на формування особистості у дитячому віці. Всебічний і гармонійний розвиток людини є не лише високим соціальним ідеалом, а й необхідною умовою для вирішення завдань, що стоять на сучасному етапі розвитку суспільства.

Заклади культури дають дітям можливість задовольнити свої духовні, пізнавальні, розважальні, фізичні, художні, аматорські та ін. потреби.  Проблема поліпшення якості дозвіллєвої діяльності дітей в закладах культури є актуальною і соціально важливою.Саме тому 28 лютого 2019 року в МБК  смт.Клесів на семінарі-навчанні для  працівників  закладів культури Клесівської ОТГ обговорювалась тема «Організація дозіллєвої діяльності для дітей в закладах культури».  На семінарі були присутні  начальник відділу освіти, молоді та спорту Клесівської селищної ради Чорна Н.В.,головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Шевчук О.М.та всі працівники культури Клесівської селищної ради.Для учасників семінару Чорна Н.В. винесла на обговорення нагальні питання: написання проектів, проведення весняних акцій «За чисте довкілля», проведення та підготовка заходів  в березні в закладах культури та підвищення ефективності гурткової роботи.

Директор МБК смт. Клесів Бенцал Н.Б. ознайомила колег з досвідом роботи Клесівського міського будинку культури та підготувала відео-презентацію на тему «Гурткова робота в закладах культури».Учасники семінару ознайомились з напрямками поліпшення організації дозвілля та гурткової  роботи в закладах культури. На завершення семінару було проведено круглий стіл, під час якого учасники обмінялись досвідом роботи, враженнями,новими інтерактивними технологіями навчання, які допомагають зробити виховний процес більш цікавим і різноманітним.