Клесівська громада
Сарненський район, Рівненська область

Рішення сесії Клесівської селищної ради 23.09.2016

1.Про внесення змін до селищного бюджету на 2016 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

2.Про внесення змін до переліку проектів, фінансування яких у 2016 році буде здійснюватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад.

3. Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку Клесівської селищної ради  Сарненського району Рівненської  області на 2016 рік.

4.Про внесення змін до Програми соціально-еномічного розвитку на 2016 рік.

5.Про внесення змін до проектів, фінансування яких у 2016 році буде здійснюватися за рахунок субвенції  з державного бюджету місцевим  бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад.

6. Про внесення змін до штатних розписів установ комунальної власності Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

7.ПЕРЕЛІК ПРОЕКТІВ (ЗАХОДІВ), які планується реалізувати на території Клесівської громади у 2016 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

8.План фінансування пріоритетних заходів Програми економічного і соціального розвитку населених пунктів Клесівської об'єднаної територіальної громади на 2016 рік розроблений