Клесівська громада
Сарненський район, Рівненська область

Рішень сесій Клесівської селищної ради 29.03.2017

1.Про зняття з балансу комунального підприємства «Клесівводоканал» Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області одноповерхових житлових будинків в смт.Клесів.

2.Про затвердження Положення про надання матеріальної допомоги жителям Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

3.Про затвердження Порядку переведення жилих будинків і жилих приміщень у нежилі для розміщення об’єктів невиробничої сфери на тери­торії Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

4.Про внесення змін до Програми соціального захисту населення на 2017-2018 роки

5.Про призначення на посаду головного лікаря комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області

6.Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік.

7.Про передачу основних засобів

8.Про передачу приміщення КП «Клесівводоканал» Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області в безоплатне користування ( позичку ).

9.Про прийняття в комунальну власність ліній електропередач с.Пугач Сарненського району Рівненської області.

10.Про передачу основних засобів та інших необоротних активів.

ПЕРЕГЛЯНУТИ РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ