Клесівська територіальна громада

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Клесівводоканал» Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області про необхідність приведення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення у відповідність до економічно обгрунтованих витрат на виробництво цих послуг, поліпшення їх якості, на підставі розрахунків комунального підприємства «Клесівводоканал» Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області та згідно рекомендації тимчасової комісії з питань тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення Клесівської селищної ради, враховуючи зростання розміру мінімальної заробітної плати, вартості енергоносіїв, матеріальних ресурсів, паливно-мастильних матеріалів та інших витрат, на підставі Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» (в редакції Закону №2047-VIII (2047-19) від 18.05.2017 з наступними змінами), Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (із змінами та доповненнями), керуючись Постановою Кабінету міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01.06.2011 №869 (із змінами та доповненнями), Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390 «Про затв6ердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обгрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» (із змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства №367 від 22.12.2014 та №234 від 08.09.2017), ст.28, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Клесівської селищної ради Сарнеського району Рівненської області.

ВИРІШИВ:

1. Затвердити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення, бюджетних установ, закладів, організацій та для інших груп споживачів згідно з додатком.
  2. Різницю між затвердженим та економічно обгрунтованим тарифом відшкодовувати на користь комунального підприємства «Клесівводоканал» Клесівської селищної ради з місцевого бюджету Клесівської селищної ради.
  3. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Клесівської селищної ради від 16.11.2017 №158 «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення».
  4. Дане рішення набуває чинності з 01.07.2021.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника КП «Клесівводоканал» Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області Агапова В.В.

ТАРИФИ

на послуги водопостачання