Відповідно  до  вимог  Закону  України від 11.09.2003 № 1160-ІV  “Про  засади  державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”,  з метою одержання зауважень  і  пропозицій  від  фізичних  та  юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект регуляторного акту “Про затвердження Правил благоустрою та утримання території населених пунктів Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області”

Розроблений:Клесівською селищною радою Сарненського району Рівненської області .

Проект спрямований на: збереження і охорон навколишнього природного середовища;забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя.

Метою даного регулювання є: створення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля.

Проект  разом з аналізом регуляторного впливу  оприлюднюється    на сайті Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області, у мережі Інтернет.

З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися також у  Клесівській селищні раді ,  каб. № 2 та на сайті Клесівської селищної ради.

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця норма статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”) до 6 грудня 2018 рокуз дня оприлюднення на адресу розробника: смт.Клесів, вул.Свободи, 10.

Правила благоустрою та утримання території населених пунктів Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області