Клесівська територіальна громада

Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території  та звіту про стратегічну екологічну оцінку:

1)      Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Детальний план території земельної ділянки, орієнтовною площею 188,60 га, для розміщення об'єктів, що пов'язані з користуванням надрами, та для розміщення і експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд промислових та гірничодобувних підприємств, їх під'їзних шляхів, інженерних мереж, адміністративно-побутових будівель, інших споруд, яка знаходиться на території Вирівської сільської ради Сарненського району (за межами населеного пункту).

Даний проект розроблений з метою:

• Оптимальне розміщення та функціонування об’єктів, що пов'язані з користуванням надрами, та для розміщення і експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд промислових та гірничодобувних підприємств, їх під'їзних шляхів, інженерних мереж, адміністративно-побутових будівель, інших споруд;
  • Визначення параметрів і вимог до формування забудови на даній території;
  • Визначення містобудівних умов та обмежень забудови;
  • Визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно ДБН та санітарно-гігієнічних норм.

2)     Основні  техніко-економічні  показники,  зокрема  графічні
матеріали, що відображають зміст містобудівної документації:

Техніко-економічні показники

№ з.п.

Найменування

Один. вим.

Кількість

1

Територія в межах розробки

2

Загальна площа рекультивованої поверхні

в т.ч.:

- перспективна ділянка під розширення Клесівського-VІ родовища гранітів (поз.4)

63,2

- заліснення західного борту

3,2

- ділянка на площі Клесівського-VІ родовища гранітів (поз.3)

30,0

ділянка для розміщення відвалів відсіву та покривних порід Клесівського-VІ родовища гранітів та використання ділянки під землі промисловості.

поз. 5а

50,6

поз. 5б

41,6

3

Загальний об‘єм земляних робіт

тис.м3

Об’єм розкривних порід в межах кар’єрного поля (за проектом 2021р.)

тис.м3

Некондиційна сировина, що залишилась після збагачення піску будівельного

тис.м3

• зрізання з послідуючим підсипанням західного борту (виположення)

17,0

Підсипки основи відвалів до рівня денної поверхні, шаром середньою висотою 6,0 м, на ділянки, на яких після завершення рекультиваційних робіт будуть розміщуватись відвали відсіву та покривних порід  Клесівського-VІ родовища гранітів та використання ділянки під землі промисловості.

4

Витрати посадочного матеріалу:

- насіння трав

кг

160

- насадження дерев та кущів

шт.

83552

5

Вид рекультивації

Гірничотехнічна під заліснення

6

Гранична висота

м

60

7

Відсоток забудови (максимально допустимий)

80

8

Кількість працюючих

чол.

50

3)     Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Сарненська районна державна адміністрація

4) Відомості    про    замовника   та   розробника   проектів
містобудівної документації та підстави для їх розроблення:

- замовник – Сарненська районна державна адміністрація

- розробник – ФОП Назаренко Катерина Юріївна

- підстава – Розпорядження Сарненської РДА №206 від 28 липня 2020 року

а) Процедура громадського обговорення проекту детального плану та звіту СЕО детального плану території  триватиме 30 днів з дати опублікування даного оголошення.

(дата початку та строки здійснення процедури)

б) надання письмових зауважень і пропозицій

(способи участі громадськості)

в) громадські слухання відбудуться  16 серпня 2021  року  (11:00)   за адресою: вул. Демократична, 51, м.Сарни, Рівненська область, 34502