Клесівська громада
Сарненський район, Рівненська область

Постійні комісії Клесівської селищної ради

Постійні   комісії  Клесівської  селищної ради

Сарненського  району Рівненської  області  першого  скликання:

1.Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики.

2.Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

3.Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

4.Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони  навколишнього природного  середовища.

5.Постійна комісія  з питань  освіти, культури, охорони здоров’я,  фізкультури, молоді, спорту  та соціального  захисту  населення.

1.До складу постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики  обрані депутати:

-Євгейчук Юлія Василівна- голова  постійної комісії

-Мартинюк  Руслана Іванівна

-Охманюк Володимир Петрович

-Жилка  Віталій Валентинович

2.До  складу   постійної  комісії   з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку   обрані депутати:

-Гаврало Олена  Володимирівна – голова  постійної комісії

-Понедільник  Алла Миколаївна

-Шкодич Микола Павлович

-Пехотін Юрій Васильович

-Ворон Юрій Олексійович

3. До  складу   постійної  комісії   з питань  житлово-комунального господарства та комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг обрані  депутати: