Клесівська територіальна громада

Оголошення про проведення конкурсу на посаду керівника закладу дошкільної освіти № 4 (ясла-садок) «Дзвіночок» Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області

1. Найменування і місцезнаходження закладу освіти: Заклад дошкільної освіти №4 (ясла-садок) «Дзвіночок» Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області; вул. Чехова, 13а, смт Клесів, Сарненський район, Рівненська область, 34550

2. Найменування посади та умови оплати праці: завідувач посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року № 557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови КМУ №373 від 20.03.2011, постанови КМУ № 78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до постанови КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіціентів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

3. Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти: посаду керівника закладу дошкільної освіти може займати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту не нижче ступеня бакалавра та стаж педагогічної роботи не менш як три роки.

4. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі та строк їх подання:

- заяву про участь у конкурсі; - автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу); - копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України; - копію документа про вищу освіту не нижче бакалавра; - копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання; - довідку про відсутність судимості; - мотиваційний лист, складений у довільній формі; - перспективний план (програму) розвитку закладу дошкільної освіти, що повинен містити пропозиції щодо матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, енергоефективності, освітнього процесу в закладі дошкільної освіти тощо (на 5 років або 2 роки для осіб, які претендують зайняти вперше посаду керівника закладу дошкільної освіти); - згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». За бажанням претенденти можуть подавати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

5. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору: подання документів здійснюється у відділ освіти, культури, молоді та спорту Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області відповідальній особі – Кухаревич Ользі Степанівні за адресою: смт. Клесів, вул. Свободи, 10, Сарненського району, Рівненської області.

Конкурсний відбір включає такі етапи: - з 29.06.2021 року по 21.07.2021року - подання претендентами документів;

- 22.07.2021 року - засідання конкурсної комісії для вивчення документів кандидатів на посаду керівника ЗДО №4 (ясла-садок)«Дзвіночок»;

- 29.07.2021 року - засідання конкурсної комісії на зайняття посади керівника ЗДО№4 (ясла-садок) «Дзвіночок»;

- 30.07.2021 року - надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору.

6. Прізвище, ім ҆я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору: Кухаревич Ольга Степанівна 0686858517 klesiv_osvita@ukr.net

ПЕРЕЛІК  ПИТАНЬ ПИСЬМОВОГО   ТЕСТУВАННЯ НА ЗНАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ДЛЯ ПРЕТЕНДЕНТІВ  НА ПОСАДУ КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ - «Завантажити»

По результатах роботи конкурсної комісії щодо відбору кандидатур на заміщення вакантної посади завідувача Дошкільного навчального закладу №4 (ясла-садок) «Дзвіночок» смт.Клесів Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області відповідно до протоколу №1 від 22.07.2021 року до конкурсу допущено – Крат Ольгу Павлівну.

По результатах роботи конкурсної комісії щодо відбору кандидатур на заміщення вакантної посади завідувача Дошкільного навчального закладу №4 (ясла-садок) «Дзвіночок» смт.Клесів Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області відповідно до протоколу №2 від 26.07.2021 року до конкурсу допущено – Зеленовську Галину Сергіївну.

За результатами конкурсного відбору на посаду керівника дошкільного навчального закладу №4 «Дзвіночок» смт.Клесів Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області, який відбувся 29.07.2021 року перемогу отримала – Крат Ольга Павлівна.