Оголошення про проведення конкурсу на посаду керівника дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» с.Карпилівка

про проведення конкурсу на посаду керівника

дошкільного навчального закладу  «Дзвіночок»

Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області

1. Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Дошкільний навчальний заклад  «Дзвіночок» Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області;

вул. Незалежності, 47а, с.Карпилівка, Сарненський район, Рівненська область, 34550

1. Найменування посади та умови оплати праці:

завідувач

посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року № 557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови КМУ №373 від 20.03.2011, постанови КМУ № 78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до постанови КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіціентів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

1. Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти:

посаду керівника закладу дошкільної освіти може займати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту не нижче ступеня бакалавра та стаж педагогічної роботи не менш як три роки.

1. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі та строк їх подання:
  • заяву про участь у конкурсі;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу освіту не нижче бакалавра;
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трох років на момент їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • перспективний план (програма)розвитку закладу дошкільної освіти що повинен містити пропозиції щодо  матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, енергоефективності, освітнього процесу в закладі дошкільної освіти тощо (на 5 років або 2 роки для осіб, які претендують зайняти вперше посаду керівника закладу дошкільної освіти);
  • згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

За бажанням претенденти можуть подавати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

1. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

подання документів здійснюється у відділ освіти, культури, молоді та спорту Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області відповідальній особі – Кухаревич Ользі Степанівні за адресою:

смт Клесів, вул. Свободи, 10, Сарненського району, Рівненської області.

Конкурсний відбір включає такі етапи:

• з 22.04.2019 року по 22.05.2019 року - подання претендентами документів;
  • 24.05.2019 року - засідання конкурсної комісії для вивчення документів кандидатів на посаду керівника ДНЗ «Дзвіночок»;
  • 29.05.2019 року - засідання конкурсної комісії на зайняття посади керівника ДНЗ «Дзвіночок»;
  • 30.05.2019 року - надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору.

1. Прізвище, ім ҆я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Кухаревич Ольга Степанівна

klesiv_osvita@ukr.net