Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу  на посаду директора Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району

Рівненської області

1.Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Клесівська загальноосвітня  школа  І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області;

Адреса: вул.Незалежності, 1, с.Клесів,, Сарненський район, Рівненська область, 34550.

2. Найменування посади та умови оплати праці:

директор

посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

3. Кваліфікаційні вимоги до  керівника закладу освіти:

посаду керівника закладу загальної середньої освіти може займати особа, яка є громадянином України, має вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років.

4. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строк їх подання:

претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти подають до конкурсної комісії такі документи:

-  заяву про участь у конкурсі;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти (на 2 роки для осіб, які претендують на посаду директора вперше, та на 6 років), на посаду керівника якого оголошено конкурс, що повинен містити пропозиції щодо матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, енергоефективності, освітнього процесу в закладі освіти тощо;

- згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

За бажанням претенденти можуть подавати  інші документи, які підтверджуватимуть  її  професійні та/або моральні якості.

5. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

Подання документів здійснюється у відділ освіти культури, молоді та спорту Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області;

відповідальні особи – Годунко Людмила Володимирівна, за потреби - Мартинюк Наталія Володимирівна.

Конкурсний відбір включає такі етапи:

- з  18 червня по 08 липня 2019 року – подання претендентами документів;

– вивчення конкурсною комісією поданих документів, мотиваційного листа і перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти;

конкурсний відбір на перевірку  знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти у формі  письмового тестування, вирішення ситуаційного завдання та презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти в адміністративній будівлі Клесівської селищної ради.

надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору.

6. Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору Годунко Людмила Володимирівна, тел.:0950615679, klesiv_osvita@ukr.net /