Клесівська громада
Сарненський район, Рівненська область

Оголошення

Керуючись рішенням сесії селищної ради від 26.06.2018 № 1470,  Клесівська селищна рада Сарненського району Рівненської області оголошує  про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (далі – Порядок).

З метою забезпечення прозорості  та відкритості прийняття рішення щодо призначення керівника комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області запрошуємо долучитись до проведення конкурсу представників трудового колективу комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області, обраних на загальних зборах трудового колективу та представників громадськості.

До складу конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області входять у рівній кількості:

3 представники органу управління (селищної ради);

3 представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області;

3 представники громадськості.

Відповідно до Порядку пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області  протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення.

26.06.2018