Дата: від до Скинути

26 грудня у Клесівській селищній раді громадськість активно долучилася до проведення засідання з формування Стратегії розвитку Клесівської громади до 2027 року. За результатом заходу було визначено основні стратегічні цілі: 1. Громада сталого економічного розвитку 2. Громада рівних можливостей 3. Громада всебічного розвитку людини Учасники також напрацювали низку проєктних ідей. «Адже, найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади проєктних ідей, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії» - зазначив Тарас МИКИТИН, експерт проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей, що реалізується ГО «Ендшпіль» через HOVERLA/ проєкт UASAID в Україні.

13:04 28.12.2023

Міністерство у справах ветеранів України провело Всеукраїнський відбір до національної збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях «United States Air Force Trials”

09:49 25.12.2023