Як відсвяткували День села Клесів

Дата: 31.08.2017 18:15

Традиційно з нагоди Свята села у Клубі с.Клесів 28 серпня відбувся святковий захід. З вітальним словом до присутніх глядачів  звернулася секретар селищної ради Романюк Людмила Миколаївна, яка подякувала учасникам АТО, завдяки яким ми не відчуваємо, що таке війна. Після виступу відбулося нагородження шанованих жителів громади:

• Учасників АТО: Онопрійчук Богдана Володимировича, Дудіч Олексія Івановича, Жигадло Юрія Володимировича, Куликівського Юрія Адамовича, Маковецького Петра Михайловича, Виговського Андрія Віталійовича, Машіро Віталія Ігоровича, Гавка Володимира Васильовича.
  • Воїна-афганця – Власик Петра Володимировича;
  • Народних умільців – Грицкевич Оксану Олексіївну та Копчик Надіїю Михайлівну;
  • Родину, що відсвяткувала 45-річний ювілей – Івана та Галину Черота;
  •  Багатодітній родині – Юрія та Галину Галушко;
  • Подружню пару, що одружилися в серпні 2017 – Андрія та Ірину Онопрійчук;
  • Батьків  новонародженої Мартинюк Мілани Олексіївни.

Відзначили дарунком  матір солдата, що загинув у зоні АТО Оксану Володимирівну Баранову-Орел. Увесь зал плескав стоячи, вітаючи маму Героя.

Окрасою свята стали виступи аматорів художньої самодіяльності: ансамбль «Бурштинове намисто», гурт «Жовті мережки», Людмила Ревич, Зоряна Матюк, Наталія Матюк с.Клесів та ансамбль «Дивограй» с.Карпилівка.

Односельчани, що прийшли на концерт цілими родинами щиро плескали в долоні та підспівували, не приховуючи свого задоволення. Весь зал клубу був переповненим щасливими обличчями батьків та веселими, невгамовними дітлахами.