В єднанні –  сила!!!

Дата: 16.10.2016 21:28

«Якщо ти сам не робиш для себе щось, то чому хтось повинен це робити для тебе»? Керуючись саме цією думкою живе наша Клесівська громада. Ми не чекаємо, поки хтось прийде та зробить наше життя кращим, ми самі вчимося планувати та розпоряджатися власними ресурсами, намагаємось бути господарями на своїй землі. А добрий господар завжди знає і бачить, що в його господі не так і що потрібно зробити щоб виправити ситуацію. Саме тому Никончук С.М., Пехотін В.Ф. та директор Клесівського держлісгоспу Ониськевич М.М. об`єднали свої зусилля щоб привести до ладу територію при в`їзді в наше селище, а саме: очистили меліоративний канал від чагарників, в подальшому планують озеленити дану територію. Коли створювались громади, людям говорили, що вони будуть жити як у Європі, але люди дивляться, а Європи нема… і не буде… якщо ми не закачаємо рукава і не створимо самі для себе європейські умови життя, а починати треба з маленького: вийти та прибрати смітники, які самі ж і створювали роками.  Держава віддала велику частину владних повноважень на місця, наше завдання правильно використати отриману владу, а для цього необхідна тісна співпраця організацій, установ, підприємців, пересічних мешканців громади. Разом дієвіше, в єднанні –  сила! «Гуртом і батька легше бить» - кажуть на Україні. Тож запрошуємо усіх небайдужих людей до співпраці. Якість життя громади – у руках ініціативних людей.