З Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2018 11:59

День Собо?рності — свято українського народу, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки  Українскої Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919році.

Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року.

Деякий час, з 30.12.2011 року, указом на той час Президента України Віктора Януковича, День соборності на офіційному рівні було скасовано і натомість встановлено День соборності та Свободи України. Однак 13 листопада 2014 року указом Президента України Петра Порошенка свято було відновлено.

Українці протягом століть мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб усі етнічні землі, в різні часи поділені між різними імперіями, нарешті об’єдналися в єдине ціле.

Соборність України – це святий і неперехідний символ єднання нації. У нас одна країна і єдиним є прагнення зробити наші міста та села, їх мешканців щасливими та заможними. Адже всіх нас згуртовує в єдиний народ наша Батьківщина – незалежна Україна.

Дорогі земляки!

Дозвольте побажати усім вам здоров’я та благополуччя, миру й добробуту.

Нехай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас у всіх справах – і у боротьбі з агресором, і у розбудові соборної демократичної України!

З Днем Соборності !