«Іду з дитинства до Тараса»: огляд – конкурс читців творів Т.Г. Шевченка у Пугачській ЗОШ І ступеню

Дата: 28.02.2018 10:38

26 лютого у   Пугачській  ЗОШ-1ст.   відбувся огляд – конкурс  читців   творів  Т.Г. Шевченка  « Іду з дитинства до Тараса» .

Бібліотекар оформила тематичну виставку «В його слові наша сила і правда, і воля”, на якій були представлені твори Тараса Григоровича та  розповіла  про нелегкий життєвий шлях поета.

Затамувавши подих, присутні слухали твори у виконанні учнів 2-4 класів.

Високу майстерність виконання, цікавий репертуар продемонстрували школярі  під час конкурсу. Непросто було визначити переможців, однак конкурс є конкурс.  Перше місце розділили учні 4класу  Кирилович Дмитро і Тимощук Софія. Друге місце  посіла  учениця  3 класу  Трищук Іванна – і третє місце –  виборола учениця  2 класу Головач Зоряна.

Конкурс  закінчився, але в душі кожного, хто був присутній,  залишилась часточка  великого Кобзаря, який упродовж життя проніс у своєму серці чисту щиру любов до України, свого народу, мови, культури, традицій.

Валентина Карплюк