Клесівська громада
Сарненський район, Рівненська область

Ліс - наше багатство

Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу і основа економічної стабільності країни. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісівників, а й громадськості, кожного жителя нашої рідної України. Лісу потрібний мудрий, дбайливий і виважений господар.

Саме таким господарем є Ониськевич Михайло Максимович – директор державного підприємства «Клесівське лісове господарство». В перед день свята, Дня працівників лісового господарства, в приміщенні державного підприємства «Клесівське лісове господарство» відбулося урочисте засідання колективу та святкові вітання працівників лісового господарства від директора державного підприємства «Клесівське лісове господарство» Ониськевича М.М., заступника Клесівської селищної ради Коханевич Т.М. та учнівського колективу Клесівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів на чолі з директором Симоненко С.В. Також теплі вітання линули від аматорів сцени – вокального ансамблю «Мережки» міського будинку культури смт. Клесів.

Велике спасибі Вам, шановні працівники та ветерани лісового господарства, за невтомну працю і самовідданість. Сердечно бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку та мирного голубого неба.

 « повернутися до списку новин