Вітаємо з днем вчителя!!!

Дата: 02.10.2016 18:07

Клесівська селищна рада висловлює свою подяку людям, які кожен день вкладають в школярів свою душу, знання і життєвий досвід. Це свято для багатьох є одним з найулюбленіших професійних свят, які широко відзначаються в кожній школі. У цей день вчителі приймають поздоровлення від своїх вихованців, які дарують їм квіти, влаштовують концерти, малюють барвисті стінгазети і всіляко висловлюють свою подяку за вкладену працю.

Учитель - це не тільки людина, навчальний наук, але ще і носій духовності і моральних засад. Вчителі виконують особливу громадянську місію - виховання молодого покоління. Їх знання і досвід, спадкоємність традицій і новаторство лежать в основі кожної школи.

Хочеться побажати всім вчителям доброго здоров'я, миру, благополуччя. А також невпинного пошуку істини і знання, взаєморозуміння в колективі і вдячних, допитливих учнів!