Вшанування героїв Майдану у Клесівській ЗОШ І-ІІ ступенів

Дата: 21.02.2018 17:58

20 лютого учні  Клесівської ЗОШ І – ІІ ступенів разом з працівниками будинку культури смт. Клесів Овсейчук О.І. та Бенцал Н.Б. провели лінійку пам’яті «Герої не вмирають». Відкрила лінійку директор школи Симоненко Світлана Вікторівна. Звернулася до присутніх зі словами: «На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби зі злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя. Їх вшановує Україна. Їх вшановуємо й ми. Приклад героїв має зупинити й тих, хто нині розпалює вже нове, інше протистояння…»

На честь полеглих на Майдані звучали пісні та вірші. Захід закінчився хвилиною мовчання і запалюванням свічок «Пам’яті», «Єдності», «Надії», «Миру».

Цього ж дня учні подивилися відео «А Сотню вже зустріли небеса», класні керівники провели  патріотичну хвилину «На варті наших душ Небесна Сотня», у бібліотеці була представлена виставка «Я з Небесної Сотні» та  література на патріотичну тематику, поклали квіти до пам’ятника героя АТО Сергія Баранова-Орла.