Клесівська громада
Сарненський район, Рівненська область

Відповідь на звернення громадян щодо ремонту дороги по вул.Чайковського

У зв’язку з численними зверненнями громадян щодо проведення ремонтних робіт на вул.Чайковського повідомляємо наступне:

Автодорога Т-18-18 Будки-Кам’янські – Рокитне – Клесів-/М-07/ перебуває на балансі Служби автомобільних доріг в Рівненській області. Клесівська селищна рада неодноразово зверталася з даним питанням до Начальника Служби автомобільних доріг у Рівненській області Удовиченко П.В., на що отримувала відповіді.

В останньому  листі сказано, що « Проведення ремонту ділянки, що проходить через центральну частину смт.Клесів потребує значних коштів. Нажаль в поточному році не передбачено виділення коштів на капітальний ремонт вищевказаної дороги. Служба автодоріг включала пропозицію щодо ремонту ділянки автодороги Т-18-18 при формуванні планів на 2017 рік, однак дана пропозиція не була підтримана, у зв’язку з необхідністю ремонту в першу чергу автодоріг міжнародного, національного та регіонального значень, тому Служба формує пропозиції на 2018 рік і буде включати ділянку дороги Т-18-18 до планів робіт з будівництва, реконструкції та ремонту автодоріг загального користування по Рівненській області.».

Такий вигляд має вулиця Чайковського сьогодні.

Подекуди асфальтне покриття майже відсутнє.