Клесівська громада
Сарненський район, Рівненська область

Концерт до Дня матері (Фотозвіт)

«Усе прекрасне в людині –
від променів сонця
і від молока матері»
М. Горький

Мама... Як багато означає це слово для кожного з нас! Відразу згадується лагідний голос, який міг втішити будь-якої хвилини, ніжні, турботливі руки, нескінченно добре серце... Мама — найближча й найрідніша душа, життєвий приклад справжньої людини, дружби, вірності та любові.З нагоди вшанування

Дня матері  в  Клесівському міському будинку культури 14 травня був проведений святковий концерт художньої самодіяльності - «Образу матері вклонімося». Святкову програму розпочали  ведучі Діана Кравчук та Олег Желобков  та звернулися з такими слова до всіх дітей:

Бережіть материнське серце,

Бо воно, як воскова свічка,

То на землі малесеньке сонце

Ніжне й тепле, але не вічне.

На сцені виступили: вихованці ДНЗ №3 «Веселка», хореографічний колектив «Бурштиновий дивограй» школи –ліцей І-ІІ ступенів селища Клесів ,вокальний ансамбль молодших класів Клесівської  дитячої музичної школи, хореографічний колектив «Solo dance», автор та виконавець вірша про маму– Надія Жук, учнівський квартет Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Клесів, солістка школи –ліцей І-ІІ ступенів селища Клесів Вікторія Вавілова,   учні Клесівської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Клесів, народний аматорський хоровий колектив Клесівського міського будинку культури,  хореограф-балетмейстер Яна Соловйова та солістка Клесівського міського будинку культури Тетяна Онищук.

Теплими словами привітав присутніх  матерів у залі голова Клесівької об’єднаної територіальної громади Василь Федорович Гриник.

Ніхто не залишився байдужим до виступів аматорів сцени та маленьких талантів. Лунали гучні оплески, а весь зал наповнювався святковою атмосферою.