Про проведення конкурсу «Жінка року - 2017»

Дата: 15.02.2018 14:29

про конкурс

“Жінка року-2017”

1.Мета конкурсу.

Сприяти формуванню та вираженню суспільно – політичної волі жінок, ініціювати та підтримувати їх вміння, таланти, професійні та творчі здібності, участь у державотворчому процесі.

2.Учасники конкурсу.

Учасниками конкурсу можуть бути жінки, які своєю активною діяльністю сприяють розвитку в державотворенні, економіки, освіти, культури, спорту тощо, є неформальними лідерами в різних галузях життя  суспільства, впливають на громадське життя Клесівської селищної ради.

3.Порядок проведення конкурсу.

Конкурс “Жінка року - 2017”  далі -  (конкурс) проводиться на підставі розпорядження голови Клесівської селищної ради у відповідності до цього Положення.

Склад оргкомітету затверджується розпорядженням голови Клесівської селищної ради. Засідання оргкомітету з визначенням переможниць проводиться на протязі трьох днів після закінчення терміну подання пропозиції на конкурс “Жінка року - 2017”.

Фінал конкурсу, під час якого відбудеться нагородження жінок–переможниць, проводиться в першій декаді березня в рамках святкування Міжнародного жіночого дня.

4.Умови конкурсу

Визначення жінок – переможниць конкурсу ”Жінка року -2017 ” відбувається за такими номінаціями:

4.1.Жінки – працівники органів місцевого самоврядування;

4.2.Жінки – громадські діячі, керівники громадських організацій;

4.3.Жінки – працівники охорони здоров’я;

4.4.Жінки – працівники освіти;

4.5.Жінки - працівники культури, творчих професій;

4.6.Жінки – спортсменки;

4.7.Жінки – працівники торгівлі та побутового обслуговування населення;

4.8.Жінки – працівники житлово – комунального господарства;

4.9.Жінки – підприємці;

4.10.Жінки, які зробили значний внесок у соціально–економічний розвиток

Клесівської селищної ради.

Для участі у конкурсі допускаються жінки за поданням керівників структурних підрозділів підприємств, установ  та організацій різних форм власності.

До подання додаються наступні матеріали :

-      фотокартка;

-      творчий життєвий опис учасниці конкурсу;

-      перелік нагород, відзнак, особливих заслуг ( за наявності);

- для номінації 4.6 «Жінки – спортсменки» – перелік змагань, у яких взяла участь конкурсантка та перелік отриманих нагород.

Подання та необхідні матеріали, відповідно оформлені, надсилаються до відділу освіти, культури, молоді та спорту Клесівської селищної ради  до 26  лютого 2018 року.

Під час підведення результатів конкурсу “Жінка року - 2017” у кожній номінації може буде визначено декілька переможниць.

5.Організатори конкурсу

Організатором конкурсу “Жінка року - 2017” є Клесівська селищна рада.

6.Нагородження переможниць конкурсу

Жінки – переможниці конкурсу «Жінка року -2017  » отримують дипломи та цінні подарунки від організаторів.

7.Фінансування конкурсу

Фінансування витрат на проведення конкурсу “Жінка року - 2017” здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету і інших джерел не заборонених законодавством.

Розпорядження та положення про проведення конкурсу "Жінка року - 2017"