Сила нескорених!

Дата: 17.10.2016 17:26

Сила нескорених!

Любов до Батьківщини не з’являється з народженням дитини, вона прививається змалку через уста батьків, вчителів та з натхненними подвигами співвітчизників.  Наша Батьківщина – це Україна і її захисники – це наші герої.

14 жовтня знаменується святом Дня захисника України. Напередодні цього дня активісти «Самопомочі» організували святковий урок військово-патріотичного виховання в Клесівській школі №2.

Почесними гостями свята стали учасники АТО Клесівського краю. Нове покоління повинне знати героїв в обличчя. Захоплені їхньою мужністю, відвагою та героїзмом команда «Самопомочі» разом із дітьми та вчителями принесли їм щирі слова подяки.

Натомість наші герої поділились досвідом, ознайомили дітей із сучасною військовою амуніцією, дали можливість приміряти бронежилети і каски, показали основні навички поводження зі зброєю.

Особистий захист не завжди зводиться до зброї, тому важливо знати прийоми самооборони, які допоможуть нейтралізувати нападника і зберегти здоров’я та життя. Демонстрація тренером по боксу основних прийомів пробудила в дітей цікавість та бажання не просто спостерігати, але й брати  активну участь в демонстрації, щоб вміти захистити себе та рідних.

Проте, на передовій бійцям доводилось стикатись не тільки з бойовими навиками, але й рятувати життя своїм друзям. Це справа не з простих і кожен невірний рух може коштувати життя. Для того, щоб навчити дітей надавати долікарську допомогу при пораненнях і переломах були запрошені лікарі Клесівської лікарні, які детально розповіли  та показали наочно якими повинні бути дії рятівника.

Патріотичний дух та любов до рідної землі повинна керувати кожним українцем, не залежно від обставин та віку. Не лишаємось байдужими, змінюємо майбутнє разом!!!

Богдана Брухлей