Клесівська громада
Сарненський район, Рівненська область

У школах Клесівської громади пролунав перший дзвінок

1 вересня у загальноосвітніх школах Клесівської громади відбулися урочисті першовересневі лінійки, які дали старт новому 2017-2018 навчальному року. Вчителі і школярі після канікул повернулись до навчально-виховного процесу. А для першокласників  цей день ознаменував початок шкільного життя.  На свято прийшли батьки, представники влади громади, колишні випускники. Традиційно лунали привітання і побажання. Після урочистої лінійки перші вчителі повели своїх нових учнів в оновлені класи під вишитими рушниками.

Початку нового навчального року, а отже новому освітньому процесу, безсумнівно, передувала неоцінена праця керівників навчальних закладів та педагогічних колективів, депутатів, батьків, які  розуміють особливу значимість освіти у наші часи і обраного ними шляху, і завдяки яким і розпочався навчальний рік у Клесівській громаді.

Перший день вересня видався теплим і сонячним, тому настрій на шкільних подвір’ях панував радісний і бадьорий. Приємно було спостерігати за дещо розгубленими, в очікуванні нового, святково одягненими першачками, які тримали більші, ніж вони самі, букети квітів.