Клесівська громада
Сарненський район, Рівненська область

Пройшов відбірковий етап конкурсу «Краще спортивне село – 2017»

03 вересня 2017 року в м.Дубровиця  відбувся І етап  змагань серед сільських та селищних рад, сіл об’єднаних територіальних громад Рівненщини на «Краще спортивне село-2017» за виключенням селищних рад, які є райцентрами. Прийняли участь у змаганнях Сарненський, Володимирецький, Дубровицький, Зарічненський, Костопільський райони та  Клесівська й Милецька ОТГ. Головне завдання організаторів змагань – Рівненської обласної організації ВФСТ «Колос»   –  впровадження фізичної культури та масового спорту у повсякденний побут сільського населення області.

Визначали переможців у 4 категоріях: гирьовий спорт, настільний теніс, міні-футбол або волейбол, шахи або шашки. Від Клесівської об’єднаної громади взяли участь мешканці смт.Клесів, які зайняли IV місце з волейболу, IV місце у гирьовому спорті ( Олексій Василець ); I місце в шашковому турнірі (в особистому – Володимир Смицький ) та ІІ місце ( в загальному); у настільному тенісі – ІІ ( в особистій грі - Ігор Ліщук ) та ІІІ місце ( у командній грі).

Відбірковий тур закінчено. Нині чекаємо на основний результат по підсумках обласних змагань.

Фото Оксани Слободзян