Відзначені переможці і призери Кубку Клесова з шахів та Чемпіонатів Клесова з швидких і класичних шахів

Дата: 21.07.2021 08:50

20 липня 2021 року в День шахів відбулось свято у шахово-шашкового  клубу «Біла Тура» (голова клуб Романюк А.С). ШШК був заснований саме в цей день в 2000 році. За це час шахово-шашковий клуб перетворився в місце, обладнане всім необхідним інвентарем, де всі бажаючі можуть зіграти в шахи і шашки, де проводяться заняття з шашок і шахів для дітей (керівник гуртка Ліщук І.М.), де відбуваються змагання районного і обласного рівня.

Учасників клубу привітали голова ОТГ Буйний В.П., головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Сергійчук К.С. та директор МБК Бенцал Н.Б. Грамотами та цінними призами були відзначені переможці і призери Кубку Клесова з шахів та Чемпіонатів Клесова з швидких і класичних шахів.

Після урочистостей була проведена традиційна інтелектуальна гра «Шахове Поле Чудес» і турніри з шахів та шашок присвячених Дню шахів.