Визначення кандидатур, які будуть нагороджені під час урочистого заходу з нагоди 30-річчя Незалежності України

Дата: 21.07.2021 08:49

24 серпня 2021 року відбудуться урочисті з нагоди відзначення  30-ї річниці Незалежності України, до яких приурочено вшанування людей, які зробили вагомий внесок у розбудову та процвітання нашої громади, заслужили повагу людей свою громадянською позицією чи благодійністю.

Саме для визначення кандидатур та номінацій для відзначення потрібна Ваша участь. Для цього потрібно пройти за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1-FytVfCY7Gr8uLsmcMJvxwmbvhJKHA1TJAj7oloxZiw/edit та заповнити форму  (заповнення не потребує реєстрації та займе близько 5-10 хвилин). Кожен учасник може подати від одного до п’яти варіантів кандидатів та від одного до п’яти варіантів номінацій. Головні критерії: житель Клесівської територіальної громади чи людина, що посприяла розвитку громади. Форми для голосування відкриті до 10 серпня.

На основі запропонованих Вами кандидатур та номінацій буде сформований список до нагородження під час урочистого заходу з нагоди 30-річчя Незалежності України.

Нам є ким пишатися, нам є ким гордитися!

Слава Україні!

З повагою, селищний голова Віктор Буйний