Клесівська територіальна громада

Дорогі жителі територіальної громади!

Дата: 07.04.2021 08:59

Вітаю Вас з святковим днем, одним з найбільших християнських свят – Благовіщенням Пресвятої Богородиці. Сьогоднішнє Свято дуже радісне для усіх людей, тому що була отримана блага Звістка про втілення нашого Спасителя Ісуса Христа і про Його прихід у наш світ.

Від щирого серця бажаю, щоб Боже благословення ніколи не покидало українську землю, а високі засади християнської моралі зміцнювали наш дух і додали надії та натхнення задля процвітання та світлого майбутнього.  Саме тому в цей святковий День хочеться побажати Вам, щоб Ви отримували якомога більше благих звісток, котрі б приносили Вашим родинам радість, мир, надію і втіху.

З повагою,

селищний голова Віктор Буйний