Результати групи «4» чемпіонату Сарненського району з волейболу сезону 2020-2021 років

Дата: 18.03.2021 14:24

14 березня 2021 року розпочався XVIII відкритий чемпіонат Сарненського району з волейболу сезону 2020-2021 років. У чемпіонаті беруть участь 25 команди, Клесівську громаду на турнірі представляє команда «Полісся». Зональні (групові) матчі граються у м.Сарни, м.Дубровиця, с.Тинне, смт.Рокитне. Наша команда, «Полісся» Клесівська ТГ, потрапила у групу «4» - яку приймало на своєму майданчику селище Рокитне, на базі ОЗ «Рокитнівський ліцей №3». Суперники у групі: «Полісся» смт.Рокитне, «Надія» смт.Рокитне, «Фаворит» м.Сарни, «Случ» Вирівська ТГ, ВК «Мале Вербче» с.Мале Вербче.

Згідно регламенту чемпіонат проходить в два етапи: Перший –зональний, де команди поділились на 4 групи з іграми в одне коло; Другий – фінальний «ФІНАЛ 8», куди проходять команди, що зайняли в своїх групах 1 та 2 місця. Система нарахування очок: перемога 2-0 – 3 очка; перемога 2-1 – 2 очка; поразка 1-2 – 1 очко; поразка 0-2 – 0 очок; неявка на гру – мінус 1 очко. У зв’язку із великою кількістю учасників і відповідно матчів, групи граються у два тури.

Результати І туру зональних матчів групи «4»: «Полісся» смт.Рокитне - ВК «Мале Вербче» 2-0; «Надія» смт. Рокитне – «Полісся» Клесівська ТГ 2-0; «Фаворит» м.Сарни – «Случ» с.Вири 2-0; «Полісся» смт.Рокитне – «Полісся» Клесівська ТГ 2-0; ВК «Мале Вербче» - «Случ» с.Вири 1-2; «Надія» - «Фаворит» м.Сарни 0-2, «Полісся» смт.Рокитне – «Случ» с.Вири 2-0; «Полісся» Клесівська ТГ  - «Фаворит» м.Сарни 0-2; ВК «Мале Вербче» - «Надія» смт. Рокитне 0-2.

Другий тур зональних матчів відбудеться 21 березня 2021 року. Команду «Полісся» Клесівська ТГ попереду чекають матчі із ВК «Мале Вербче» із однойменного села та сусідами із Вирів командою «Случ».