З Міжнародним жіночим днем привітали матерів загиблих воїнів АТО/ООС

Дата: 05.03.2021 10:13

В залі зібралось багато людей, гарні квіти, щирі слова привітання та подяки, все аби хоч на мить зігріти згорьовані серця цих хоробрих жінок, Оксани Баранової-Орел та Наталії Куришко, сини яких віддали своє життя за наш з вами мир та спокій.

4 березня в рамках акції «Вшануй матір солдата» голова Клесівської селищної ради Віктор Буйний, представник оперативного командування «Захід» підполковник Андрій Рисюк, комісар Сарненського РТЦК та СП підполковник Микола Охман, керівник ДП “Клесівський лісгосп” Михайло Ониськевич та представник ТОВ “ККНК ”Технобуд” Юрій Прозапас привітали матерів загиблих воїнів АТО/ООС із прийдешнім Міжнародним жіночим днем “8-го березня”.

Прийміть наші найщиріші вітання із прийдешнім Міжнародним жіночим днем та подяку і низький уклін за подвиг Ваших Синів!