Клесівська територіальна громада

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ БУЙНОГО ВІКТОРА ПАВЛОВИЧА!

Дата: 12.02.2021 06:00

Ви – мудрий керівник,  цілеспрямована людина, успішна особистість. І навіть коли доля закружляла Вас у вирі випробувань пекельного болю Афганістану, трагічного стогону Чорнобильської землі,  Ви сміливо відкрили перед собою нові можливості на життєвому шляху  стати професійним  фахівцем. Колектив Клесівської селищної ради з щирою повагою хоче Вам побажати позитивного настрою і оптимістичного погляду на життя, богатирського здоров’я і щасливого особистого життя! Нехай цей багатогранний світ відкриє для Вас двері щастя!  Не зупиняйтеся на шляху до задуманого, не припиняйте піднімати планку досягнень, не втрачайте напору і не здавайся без бою! Несіть прапор першості нашого колективу – Ви найкращий! Ви надихаєте нас, надаєте колективу яскравого світла!   Хай і надалі Господь, Родина і Україна будуть для Вас найсвятішими !