Серед номінантів проєкту від KlitschkoFoundation «Посилка успіху» вчителі та учні Карасинської ЗОШ І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради

Дата: 26.11.2020 08:21

«Посилка успіху» – це тренінг для вчителів фізичної культури, який навчав методів ефективного викладання та допомагав залучати учнів до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її межами.

«Щодо реалізації проєкту, то він відбувався поетапно: найперше було створено мотиваційне відео з учнями школи на тему: «Чому ми хочемо брати участь у цьому проєкті?» Після того, ми заповнили анкету на сайті організаторів. Згодом, найкращі серед учасників – яких, до речі, було більше тисячі - мали можливість у дистанційному режимі поспілкуватися з Володимиром Кличком - засновником фонду. І по тому, завдяки спільним старанням, ми отримали довгоочікуваний подарунок для нашого закладу – посилку із спортивним інвентарем майже на 5 000 грн» - розповіла директор Карасинської ЗОШ І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Анастасія Балинська.

Автор: Анастасія Балинська. Фото автора.