Клесівська громада
Сарненський район, Рівненська область

"Лавочки - читаночки"

« Лавочки – читаночки»

21 липня саме під такою  назвою пройшов  захід, організований   працівниками  Публічної бібліотеки селища Клесів  для дітей  різних вікових категорій.  Для  тих хто  виявив  бажання, а таких  було двадцять діток,  чекала   поїздка  до Клесівського  дендропарку.  Бібліотекарі   розповідали   дітям про кожну рослинку, яка росте на території  цього райського куточка. Кожний мав можливість  приторкнутися руками  і вдихнути чарівний запах хвойних насаджень. Разом з тим діти відгадували загадки, розповідали свої цікаві історії.  Після  маленького перепочинку  чекали ще  сюрпризи.  Учасники  лялькового гуртка  « Книга і лялька»  Наталія  Духаніна та  Шевченко Яна   підготували і показали казку  «Півник і двоє  Мишенят». Пізніше глядачі   мали можливість  спробувати  себе в ролі  героїв іншої казки.

Насамкінець  діти сфотографувалися  з улюбленими книгами серед   барвистої зелені .