Клесівська громада
Сарненський район, Рівненська область

"Україна в серці кожного" : у Клесові відбувся концерт з нагоди 26-ї річниці Дня Незалежності України

           «Україна в серці кожного» саме під такою назвою пройшов концерт до Дня Незалежності України в смт.Клесів. На території міського Будинку культури також діяла розгорнута виставка-продаж «Свято урожаю». О 18:00 стартував і сам концерт. З вітальним словом звернувся до громади голова Клесівської селищної ради Василь Федорович Гриник, опісля відбулося нагородження мешканців громади «за особисті заслуги, сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток Клесівської об’єднаної територіальної громади». Отримали нагороди 29 номінантів. А також, було надано матеріальну допомогу сім’ям, загиблих в зоні АТО воїнів Я.Куришко, С.Баранова-Орла  та родинам чотирьох громадян, які на даний час проходять службу на території проведення антитерористичної операції.

            Вразили своїми виступами працівники та аматори клубних установ громади, а також Клесівської дитячої музичної школи . Незабутнє враження про себе залишили й учасники хореографічного колективу «Solo Dance» (хореограф-балетмейстер Яна Соловйова) та «Бурштиновий дивограй» (хореограф Марія Кичан).

       Нагадали нам про традиції збору урожаю учасники фольклорно-етнографічного  колективу «Оберіг» с.Карпилівка, які виступили з програмою «Обжинки» (керівник – Галина Петрівна Мартинюк).

      Загалом творчі колективи підготували близько 20 яскравих патріотичних номерів. Чимала глядацька аудиторія, що зібралась перед Будинком культури, переглядала виступи артистів, не приховуючи свого задоволення.

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин