"Круглий стіл" «Підвищення якості та результативності сучасного уроку через упровадження інноваційних технологій на уроках української мови та літератури»

Дата: 05.03.2018 16:37

З метою підвищення якості та результативності сучасного уроку через впровадження інноваційних технологій на уроках української мови та літератури, формування ключових та життєвих компетентностей учнів на основі комунікативного підходу до вивчення української мови та літератури було проведено «круглий стіл» у Карпилівській  ЗОШ І-ІІІ ступенів на тему «Підвищення якості та результативності сучасного уроку через упровадження інноваційних технологій на уроках української мови та літератури», на якому Опалько Світлана Олександрівна, учителька української мови та літератури Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею, провела продуктивний майстер-клас на тему «Сучасний урок української мови та літератури в контексті компетентнісного підходу».

У ході роботи вчителі української мови та літератури поділилися досвідом з практичних аспектів реалізації компетентнісного підходу в навчанні. Цікавим був виступ «Роль самостійної роботи учнів на уроках української мови та літератури» Грицкевич Оксани Олександрівни, вчительки української мови та літератури Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів , котра відзначила, що обов’язкове завдання для вчителів – навчити учнів саморозвиватися.

Захопила вчителів своїм виступом «Компетентнісний підхід при вивченні орфографії як важливий показник розвитку мовлення учнів» Куришко Тетяна Василівна, вчителька української мови та літератури  Карасинської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Симончук Марія Сергіївна, практичний психолог Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею познайомила присутніх з ознаками поведінки агресивної дитини та дала рекомендації для вчителів щодо роботи з агресивними дітьми.

На високопрофесійному рівні пройшла практична частина. Показовий урок у 7-у класі на тему:Прислівник:загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль», що провела Мартинюк Світлана Михайлівна – вчителька української мови та літератури Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Степанець Наталія Романівна, практичний психолог Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, провела заняття з елементами тренінгу для учнів 8-го класу «Конфлікт. Вирішення конфліктів мирним шляхом.».

Яскраво пройшов позакласний захід «Мово рідна, слово рідне…», який підготувала Деркач Наталія Сергіївна, вчителька української мови та літератури Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.