Клесівська громада
Сарненський район, Рівненська область

Конкурси дитячої творчості

          Облдержадміністрацією та обласною радою на виконання обласної програми енергоефективності на 2017 рік зі змінами буде проведений Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження. 

          В рамках цього заходу 07-08 вересня п.р. буде працювати ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка "Сучасність. Енергозбереження. Технології.(СЕТ- 2017)". 

          З метою популяризації і пропаганди питань енергоефективності , енергозбереження та захисту навколишнього природного середовища ОДА оголошуються такі Конкурси дитячої творчості (серед дітей та учнівської молоді), що проходять з 01.08.2017 по 25.08.2017: 

          - "Енергозбереження - очима дітей" ( вимоги викладені в додатку 1); 

          - "Енергоефективність - в творчості дітей" (вимоги - в додатку 2); 

          - "Відходам - друге життя" (вимоги - в додатку 3). 

          Тематика Конкурсів: висвітлення питань енергозбереження, енергоощадження та захисту довкілля. 

          За результатами Конкурсів кращі роботи від району (міста обласного значення, управління освіти і науки ОДА, об'єднаної територіальної громади) будуть представлені на цій Виставці з подальшим визначенням переможців. Переможці Конкурсів будуть визначатися шляхом таємного голосування відвідувачів, експонентів та гостей Виставки. Окрім того, переможці будуть відзначені  Грамотами заступника голови ОДА, відповідального з питань енергоефективності ОДА та заохочувальними цінними подарунками (в розрізі номінацій за І, ІІ, ІІІ місця).

 « повернутися до списку новин