Клесівська громада
Сарненський район, Рівненська область

Новини шашок. Всеукраїнський меморіал Анатолія Радіонова та відкритий Кубок Рівненської області з шашок-64

Щорічно на території Реабілітаційно-оздоровчого комплексу «Біле озеро»  Володимирецького району проводяться змагання Всеукраїнського  меморіалу Анатолія Радіонова та відкритого Кубку Рівненської області з шашок-64. Команда Шахово-шашкового клубу «Біла тура» Клесівської селищної ради у складі Якубчик Анастасії (9 років), Якубчик Марії (16 р.), Денисюк Інни (8 р.), Абрамчука Григорія, Смицького Володимира, Романюка Анатолія прийняла участь та зайняла 2 командне місце, вигравши срібний кубок з шашок. Це вже 7 Кубок в заліку Клесівської команди, до цього було 3 бронзових, 2 срібних, 1 золотий. І місце зайняла команда шахістів з м. Вараш, ІІІ м.- команда шахістів з м. Рівного.