«Агент 007. Місія виконана»: квест для дітей в Клесівському МБК

Дата: 20.11.2017 16:10

Людина грала в ігри ще з давніх часів. Це були ритуальні обряди, які дуже нагадували ігри.  В епоху комп’ютерних технологій та з розвитком інтернету людство з головою занурилось в онлайн ігри, перенісши сюжети реальності у віртуальний світ.

Сьогодні на заміну комп’ютерним іграм прийшли квести – комп’ютерні ігри в реальності. І хоч мода на квести зародилась в Японії та Європі, нині вони набули популярності і в Україні. Гра у квест – це вид діяльності, мотивом якої являється сам процес (а не лише результат). Квест – розвага, яка дає гравцям можливість прожити ситуацію, в яку ніхто з них не попаде в реальному житті.

Один із квестів для дітей, віком від 8 до 13 років, під назвою «Агент 007. Місія виконана» був проведений 19 листопада 2017 року в Клесівському МБК. Оскільки тематикою квесту стала «бондіана», учасники змогли поринути в атмосферу авантюризму, рішучості та азарту до перемоги. «Агенти» розгадували послання і шифровки, складали портрети таємних агентів, вчились влучно стріляти та вміло маскуватись.

Солодким сюрпризом для дітей стали тематичні капкейки з написом «агент 007». Діти чудово провели час, адже такі ігри є відмінною альтернативою телевізору та гаджетам.