КП "Клесівводоканал" повідомляє про розроблення тарифів на водопостачання та водовідведення

Дата: 01.11.2017 16:10

ОГОЛОШЕННЯ

Керуючись п.2.4 Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390

КП «КЛЕСІВВОДОКАНАЛ» ДОВОДИТЬ ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧІВ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НАМІР ЗДІЙСНИТИ ЗМІНУ ДІЮЧИХ ТАРИФІВ НА ПОСЛУГИ

ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

Діючі тарифи на послуги водопостачання та водовідведення для населення затверджено рішенням Клесівської селищної ради від 18.09.2014 № 85 у розмірі:

водопостачання – 10,24 грн. за 1м3 ;

водовідведення – 11,50 грн. за 1м3

Планова собівартість послуг у діючих тарифах становить: водопостачання – 13,59 грн. за 1 м3 , водовідведення 14,80 грн. за 1 м3.

Фактична собівартість послуг за 2016 рік становить: водопостачання – 10,84 грн. за 1 м3 , водовідведення – 18,51 грн. за 1 м3.

Фактична собівартість за 2016 р. порівняно з собівартістю в діючому тарифі зменшилась по водопостачанню на 20%, по водовідведенню зросла на 25,1%.

В порівнянні з діючим тарифом фактична собівартість збільшилась по статтях на водопостачання: реагенти на 48,9%, оплата праці на 37,5%, витрати на збут на 47,1%. На водовідведення: паливо і електроенергія на 118,9%, оплата праці на 59,6%, адмінвитрати на 16,3%, витрати на збут  на 134,8%.

Причиною такого стану є зростання вартості палива, електроенергії, матеріалів, мінімальної заробітної плати, збільшення платежів до бюджетів.

Так, у діючому тарифі закладена ціна на паливо становить 15,86 грн., (в планових розрахунках - 17,12 грн.); на електроенергію - 1,1861 грн. (в планових розрахунках - 2,02769 грн.), мінімальна заробітна плата - 1218 грн. (в планових розрахунках3200 грн.).

Плата податку за користування надрами збільшилась на 408% ; за землю на 57,9%.

Підприємство має ліцензію на послуги водопостачання та водовідведення від 11.11.2011 (безстрокову).

Пропонується тариф для населення :

водопостачання – 12,63 грн. за 1 м3;

водовідведення – 14,64 грн. за 1 м3.

Зауваження та пропозиції щодо даної інформації від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прийматимуться в письмовому вигляді протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів за адресою: вул.Залізнична,39, смт.Клесів в приміщенні КП «Клесівводоканал», з моменту розміщення даної інформації в газеті «Сарненські новини».