Дата: 17.07.2020 15:06

Доводимо до відома всіх жителів Клесівської ОТГ та зацікавлених осіб з інших населених пунктів, що з 1 червня 2020р. в приміщенні Клесівської селищної ради за адресою смт Клесів, вул. Свободи,10 (1 поверх) надаються послуги по проведенню державної реєстрації права власності на нерухоме майно та інших речових прав на нерухоме майно (оренда, сервітут тощо), а також надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

ПЛАТА ЗА РЕЄСТРАЦІЮ:

1.За державну реєстрацію права власності справляється адміністративний збір у розмірі 0,1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб – 210 грн

2.За державну реєстрацію права власності, проведену у строки менші, ніж передбачені статтею 19 Закону "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", справляється адміністративний збір у такому розмірі:

• у строк  2 робочі  дні  - 1 прожитковий мінімум для працездатних осіб – 2100грн;
  • у строк 1 робочий день - 2 прожиткових мінімуми для працездатних осіб – 4200грн;
  • у строк 2 робочі години - 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб – 10510грн.

3.За державну реєстрацію інших речових прав, відмінних від права власності, справляється адміністративний збір у розмірі 0,05 прожиткового мінімуму для працездатних осіб - 110 грн.

4.За державну реєстрацію інших речових прав, відмінних від права власності, проведену у строки менші, ніж передбачені статтею 19 Закону "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", справляється адміністративний збір у такому розмірі:

• у строк 2 робочі дні - 0,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб -1050 грн;
  • у строк 1 робочий день - 1 прожитковий мінімум для працездатних осіб - 2100 грн;
  • у строк 2 години - 2,5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб - 5260 грн.

5.За отримання інформації з Державного реєстру прав  з видачею витягу в паперовій формі у порядку, передбаченому статтею 32 Закону "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", справляється адміністративний збір у розмірі 0,025 прожиткового мінімуму для працездатних осіб - 50 грн.

Адміністративний збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законодавством  на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення державної реєстрації прав, та округлюється до найближчих 10 гривень.