Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників ІРЦ Клесівської селищної ради

Дата: 03.03.2020 16:05

Відділ освіти, культури, молоді та спорту  Клесівської селищної ради Cарненського району Рівненської області оголошує конкурс конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників ІРЦ Клесівської селищної ради: вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога (олігофренопедагога) (далі -  працівників ІРЦ).

Повне найменування: комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області

Юридична адреса ІРЦ:  34550, Рівненська область, Сарненський район, смт. Клесів, вул. Демократична, буд. 26.

Найменування посад працівників ІРЦ:

Найменування посад

штатних одиниць

Вчитель-логопед

Олігофренопедагог

Умови оплати праці:

- посадовий оклад – 4456  грн.;

- на педагогічних працівників ІРЦ Клесівської селищної ради поширюються умови оплати праці, умови надання щорічних відпусток та інші пільги, встановлені законодавством для педагогічних працівників спеціальних закладів загальної середньої освіти.

Вимоги до посад:

• вища освіта не нижче ступеня магістра за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія»;
  • стаж роботи за фахом;
  • знання Конституції України, законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр»;
  • вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Документи подаються у відділ освіти, культури, молоді та спорту Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області з 03 березня 2020 року  до 23 березня 2020 року  ( включно) за адресою: 34550, Рівненська область, Сарненський район, смт. Клесів, вул.Свободи, 10.

Перелік документів:

- копія паспорта громадянина України;

- письмова заява про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

-  копія трудової книжки;

- копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- письмова згода на збір та обробку персональних даних;

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

У разі надсилання документів поштою, датою подання документів вважається дата, зазначена на поштовому штемпелі.

У разі невідповідності поданих документів встановленим вимогам,  претенденти до конкурсного відбору не допускаються, про що їм повідомляється відділом освіти, культури, молоді та спорту  Клесівської селищної ради Cарненського району Рівненської області.

Документи, подані після закінчення встановленого строку, не розглядаються та повертаються особам, які їх подали.

Конкурс складається з двох етапів: кваліфікаційних іспит  та співбесіда (27 березня 2020 року в приміщенні Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області, за адресою: 34550, Рівненська область, Сарненський район, смт. Клесів, вул.Свободи, 10).

Кваліфікаційний іспит проводиться за напрямами:

- знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;

- знання основ спеціальної педагогіки.

Найменування посад працівників ІРЦ:

Найменування посад

штатних одиниць

Вчитель-логопед

Олігофренопедагог

Умови оплати праці:

- посадовий оклад – 4456  грн.;

Вимоги до посад:

• стаж роботи за фахом;

Перелік документів:

- копія паспорта громадянина України;

-  копія трудової книжки;

- письмова згода на збір та обробку персональних даних;

Кваліфікаційний іспит проводиться за напрямами:

- знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;

- знання основ спеціальної педагогіки.

Іспит складається з 6-ти питань за напрямками із вищезазначених пунктів. Загальний час для проведення іспиту становить 1 год. 20 хвилин.

Орієнтовний перелік питань для кваліфікаційного іспиту оприлюднюється на офіційному веб-сайті Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області через 15 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Контактна особа – Мартинюк Наталія Володимирівна, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Клесівської селищної ради (klesiv_osvita@ukr.net ; 0500262043).

я проведення іспиту становить 1 год. 20 хвилин.

Наказ "Про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області"