Семінар-практикум для педагогів ДНЗ громади «Профілактика емоційного та професійного вигорання. Шляхи зменшення впливу стресових факторів на професійну діяльність педагогів»

Дата: 21.02.2020 15:23

21  лютого 2020 року в ДНЗ №3 «Веселка» смт. Клесів проходив психолого-педагогічний семінар-практикум для педагогів ДНЗ громади «Профілактика емоційного та  професійного вигорання. Шляхи зменшення впливу стресових факторів на професійну діяльність педагогів». Семінар проходив під девізом «Світячи іншим – не згори сам!»

Метою даного заходу  було ознайомити педагогічних працівників з особливостями професійного та емоційного вигорання педагога; розвивати вміння та навички подолання негативних наслідків стресових ситуацій; сприяти емоційному розвантаженню з метою підвищення рівня самооцінки та самоповаги, збагачувати психологічну компетентність педагогів.

Практичний психолог закладу Воскобойник Т.В. підготувала для присутніх цікаві інформаційні повідомлення, відео сюжети, презентації про причини виникнення, симптоми, характерні для синдрому психоемоційного та професійного вигорання. Також педагоги набували практичних навичок запобігати виникненню синдрому професійного вигорання та долати його прояви. Організатори заходу запропонували вихователям спробувати на собі застосування елементів казкотерапії, арт-терапії, глинотерапії, аромотерапії. На пам'ять від семінару учасники отримали не лише позитивні емоції, пам’ятки,  а й створенні власними руками іграшки – травянички.