Всеукраїнський урок доброти у Карасинській ЗОШ

Дата: 28.12.2019 09:34

У жовтні місяці Карасинська ЗОШ І-ІІ ступенів брала участь у Всеукраїнському уроці доброти, який організувала благодійна організація "Благодійний фонд "Щаслива лапа" за підтримки Міністерства освіти і науки України. Вчителі 1-6 класів проводили окремі уроки, щодо дбайливого поводження з тваринами, а учні 7-9 класів взяли участь у вікторині, яку розробили організатори. Наш заклад став учасниками рекорду України "Найбільша кількість уроків добра". А у  якості подарунку учні, у грудні місяці цього року, абсолютно безкоштовно,  отримали пригодницьку настільну гру від "Happy Paw" та "Purina". За допомогою цієї гри, діти не лише потрапляють у 68 несподіваних ситуацій, але і у цікавій формі ознайомлюються з особливостями догляду за домашніми улюбленцями.  Дякуємо організаторам за чудову співпрацю!