Як залучити мешканців Клесівської ОТГ до процесу бюджетування громади?

Дата: 21.10.2019 22:04

23 жовтня о 17:00 у приміщенні будинку культури смт. Клесів (Рівненська обл., смт. Клесів, вул. Свободи, 17) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо  питання впливу мешканців на прийняття рішень через бюджет участі та залучення їх до формування бюджету на 2020 рік у Клесівській ОТГ.

Мешканцям громади не вистачає інформації та знань про бюджетний процес, формування бюджету громади. Особливо важливо це питання стоїть зараз, при формуванні плану бюджету Клесівської ОТГ на 2020 рік, де мають слід врахувати всі важливі питання для ефективного розвитку громади, зокрема дефіцит видаткової частини у своїх місцевих бюджетних планах. Також місцеві жителі також мають отримувати якісну інформацію про стан реалізації їхніх ініціатив через бюджет участі та разом з депутатами, фінансистами громади напрацювати збалансований бюджет на 2020 рік.

Громадська організація “Центр UA” разом із представниками ради Клесівської ОТГ та місцевими мешканцями обговорять, як забезпечити потреби мешканців громади у формування якісного та збалансованого бюджету на наступний рік.

Питання до обговорення:

1. Якими мають бути пріоритети розподілу бюджету ОТГ?
  2. Як забезпечити мешканцям громади можливість впливати на розподіл бюджету та отримувати якісну інформацію про діяльність ОТГ?
  3. Які перші кроки потрібно зробити для включення мешканців до бюджетного процесу?

Учасники публічної консультації:

• Василь Гриник, голова Клесівської селищної ради
  • Катерина Бондар, начальниця фінансового відділу Клесівської селищної ради
  • Ярослав Щевич, житель села Карпилівка
  • Ірина Стасюк, модератор заходу, представниця ГО “Центр UA” у Рівненській області.

Список учасників може бути доповнений.