Парк біля Клесівського МБК почнуть оновлювати

Дата: 11.10.2019 15:55

10 жовтня 2019 р.  у приміщенні селищної ради відбулася нарада щодо будівництва стадіону та оновлення парку біля Клесівського Будинку культури.

10 жовтня 2019 р.  у приміщенні селищної ради відбулася нарада за участю заступника селищного голови Коханевич Т.М., представника ККНК «Технобуд» Ковальчука О.В., директора ТзОВ «Топаз ЛТД» Пехотіна Л.Ф., директора «ТАС БУД» Тарасюка А.С., депутата селищної ради Макарицького А.П. (голова комісії) та керівників двох комунальних підприємств селищної ради Германа В.Р. та Васильчика В.П.

Учасниками наради було розглянуто два головних питання: продовження робіт по стадіону (вул. Центральна, 36а) та  благоустрій і оновлення парку біля місцевого Будинку культури по вул.Свободи.  Після безпосереднього огляду стадіону та парку (по закінченню наради) було ухвалено рішення про зрізання дерев, які невдовзі можуть  створити  небезпеку для відвідувачів цього парку, а також здійснити його благоустрій: прокласти   тротуарні та велосипедні доріжки, поставити лавки, обладнати літню сцену та провести монтаж освітлення. На думку усіх присутніх, дизайн парку розробити, таким чином, щоб він був схожий на дендропарк Клесівського лісництва – перлини  нашої громади.

Сподіваємося, що спільними зусиллями  селищної ради, нашого основного бюджетоутворюючого підприємства ККНК «Технобуд», інших підприємств та підприємців громади і небайдужих жителів  ми добудуємо стадіон та оновимо парк, які стануть зручним і затишним місцем для відпочинку та занять спортом.

Вирізка дерев та благоустрій в парку розпочнуться у другій половині  жовтня цього року.

Сподіваємося на розуміння та підтримку ідеї оновлення нашого парку.