Сучасні технології – дітям!

Дата: 09.10.2019 15:31

7 жовтня у рамках освітньої програми Klesiv School Tech Bootcamp `19 відбулися дві технолокації , на яких учні освітніх закладів Клесівської ОТГ ознайомилися з основами робототехніки та 3D-друку.

Klesiv School Tech Bootcamp `19 – перший технотабір у нашій громаді. Його мета – ознайомлення з сучасними технологіями та сприяння відкриттю їх постійних гуртків у школах громади.

Програма заходу складалася з двох технокурсів, які проходили одночасно. Один з них знайомив дітей з основами робототехніки, на іншому учні отримали базові знання роботи з 3D-принтерами.

Викладачі Inventor STEM-школи (м.Рівне) та фахівці з 3DPrint Rivne, що проводили заняття, зосередилися на практичному застосуванні отриманих дітьми знань. Учні – за допомоги рівненських учителів – розробили найпростіші, але дієві, моделі роботів, а на 3D-принтері надрукували ключ від вхідних дверей школи (щоправда він був виготовлений з пластику).

Klesiv School Tech Bootcamp `19 відбувається в рамках міжнародного проекту Meet and Code компанії Sap та Тижня коду ЄС.